Microsoft Office 2011

Microsoft Office 2011 dla Mac

Pakiet biurowy na Mac pełną gębą

Pobieranie Microsoft Word 2011 nie jest możliwe. W zamian polecamy pobrać Office dla Mac 2016.Microsoft Office 2011 dla Mac to najnowsza wersja tego słynnego pakietu biurowego firmy Microsoft, przeznaczonego dla systemu Mac OS X. Nareszcie... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Doskonała integracja z systemem
  • Wygodny interfejs wstążki
  • Dopracowane opcje współpracy
  • Pełna zgodność z wersją na Windows

Wady

  • Brak wszystkich programów z wersji na Windows
  • Uruchomienie pakietu trwa dość długo

Doskonały
9

Pobieranie Microsoft Word 2011 nie jest możliwe. W zamian polecamy pobrać Office dla Mac 2016.

Microsoft Office 2011 dla Mac to najnowsza wersja tego słynnego pakietu biurowego firmy Microsoft, przeznaczonego dla systemu Mac OS X. Nareszcie otrzymujemy pełnowartościowy produkt, zintegrowany z systemem i nie okrojony z funkcji.

Microsoft Office 2011 dla Mac wygląda świetnie. Zastosowano tutaj interfejs wstążki, znany z Microsoft Office 2010 dla Windows i dostosowano go graficznie do macowych standardów. Zaowocowało to bardzo funkcjonalnym środowiskiem pracy, które pozwala w szybki sposób dotrzeć do potrzebnych funkcji. Wygodę podnosi dodatkowo pełna integracja z systemem i wyszukiwarką Spotlight.

Wygląd to jednak nie wszystko. Microsoft Office 2011 dla Mac oferuje nam 100 proc. zgodność z odpowiednikiem dla Windows. Dokumenty wyglądają identycznie, niezależnie od tego, na jakiej platformie je otworzymy. Dotyczy to zarówno arkuszy kalkulacyjnych, prezentacji, jak i plików DOCX. Zapowiedzi programistów to nie mrzonki i nasze testy rzeczywiście potwierdziły 100 proc. zgodność oraz identyczny wygląd dokumentów.

Microsoft Office 2011 dla Mac obfituje w zaawansowane opcje i bije swoją funkcjonalnością wszystkich konkurentów razem wziętych. W wersji 2011 mamy wreszcie do dyspozycji Microsoft Outlook (wcześniej w skład pakietu wchodził Microsoft Entourage). Niestety nadal brakuje aplikacji Microsoft OneNote.

Microsoft Office 2011 dla Mac to produkt prawie doskonały. Co prawda pogram mógłby się uruchamiać odrobinę szybciej, ale w porównaniu z konkurencją jest to i tak wynik rekordowy. Office 2011 prezentuje bardzo małe zapotrzebowanie na zasoby naszego Maca. W trakcie testów zajmował on mniej pamięci RAM niż klient Twittera (Echofon). Nie odnotowaliśmy również żadnych problemów z działaniem aplikacji.

Microsoft Office 2011 dla Mac to doskonały pakiet biurowy. Użytkownicy komputerów Mac nareszcie otrzymują pełnowartościowy produkt, którzy działa i wygląda znakomicie.

Najczęściej pobierane Pakiety biurowe na mac

Microsoft Office 2011

Download

Microsoft Office 2011 for Mac 14.2.5

Opinie użytkowników o Microsoft Office 2011

  • według Anonymous

    Up date. to nie jest pełna wersja programu czy nawet wersja próbna tylko UPdate - którego mozna zainstalować gdy ma sie wersje starsza Więcej

Sponsorowany×